iThermonitor

Ücretsiz Tıbbi Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38.92 MB
  • Sürüm 3.2.11
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Raiing Medical Company
iThermonitor indir; Birden fazla çocuğa sahip olanlar için, bir akıllı telefon artık çoklu iThermonitor sensörlerine bağlanabilir.

İThermonitor uygulamasının en heyecan verici güncellemesi! Yepyeni kullanıcı arayüzünün yanı sıra, Sıcaklık Analizi her bölüm için en yüksek sıcaklık ve ateş süresini gösterir. Sıcaklık Eğilim Grafiği, sıcaklık grafiğini ve ateşle ilgili olayları birleştirerek, doktorunuzun çocuğunuzun ateş sürecini daha bilinçli bir şekilde anlamasını sağlar. Birden fazla çocuğa sahip olanlar için, bir akıllı telefon artık çoklu iThermonitor sensörlerine bağlanabilir.

24/7 İZLEME - iThermonitor sensörüyle bağlantı kurarak, bu uygulama her 4 saniyede bir sıcaklık verilerini toplar ve bir sıcaklık grafiği oluşturur.
YÜKSEK SICAKLIK UYARISI - Uygulama, çocuğunuzun anormal sıcaklığını gerçek zamanlı olarak yakalar, böylece gerekli işlemleri hemen gerçekleştirebilirsiniz.
VERİ ANALİZİ - Harvard Tıp Fakültesi bağlı hastanesi Boston Çocuk Hastanesi ile işbirliği yaparak vücut sıcaklıklarının profesyonel veri analizi.
FEVER İPUÇLARI - Ateş Yönetimi Bilgi çerçevesine ücretsiz erişim - Thermia, ABD'de bulunan 1 numaralı çocuk hastanesi olan Boston Çocuk Hastanesinden lisanslıdır.
HER YERDE, HER ZAMAN - Ebeveynler ve büyükanne ve büyükbabalar için nerede olursanız olun, çocuklarınızın sıcaklığını her zaman izleyebilirsiniz.

iThermonitor Health App ile entegre edilmiştir ve vücut sıcaklığı verilerini Health uygulamasına senkronize edebilirsiniz (iOS8 gerektirir).

iThermonitor indir